نفت مسجدسلیمان با کرار جاسم به استقلال رسید

نفت مسجدسلیمان با کرار جاسم به استقلال رسید

صدای نفتی - تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای دیدار با استقلال هافبک عراقی‌اش را در اختیار خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، تیم نفت مسجدسلیمان در آخرین روز از نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر فوتبال در استادیوم شهید بهنام محمدی میزبان تیم صدرنشین استقلال تهران است.

نفتی‌های مسجدسلیمان هفته قبل مقابل تیم همنام آبادانی شکست خوردند و بعد از مسابقه اتفاقاتی در رختکن آن‌ها افتاد که بحث جدایی فراز کمالوند را به دنبال داشت. گرچه اکثر رسانه‌ها خبر از جدایی فراز کمالوند از نفت مسجدسلیمان دادند، اما باشگاه نفت مسجدسلیمان این شایعه را تکذیب کرده است.

زردپوشان دیار زاگرس به احتمال فراوان در بازی پنجشنبه قادر به استفاده از مجتبی لطفی مدافع میانی مصدوم خود نیستند و این بازیکن که از ناحیه بینی مصدوم شده است به بازی نخواهد رسید. اما کرار جاسم هافبک باتجربه عراقی تیم نفت طی دو روز گذشته در تمرینات حضور داشته و با نظر کادر فنی می‌تواند برابر استقلال بازی کند.

نفت مسجدسلیمان برای جدا شدن از انتهای جدول نیاز به کسب پیروزی مقابل تیم بدون باخت استقلال دارد، اما نتیجه مساوی هم تا حدودی می‌تواند برای هواداران نفت قانع کننده باشد. نفت اگر در این بازی هم شکست بخورد، با شرایط سخت‌تری در منطقه خطر جدول مواجه می‌شود.

دیدار نفت مسجدسلیمان و استقلال تهران از ساعت ۱۵:۳۰ روز پنجشنبه با قضاوت حمید حاج‌ملک برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*