نفت مسجدسلیمان ۱تراکتور تبریز۱

نفت مسجدسلیمان ۱تراکتور تبریز۱

صدای نفتی .نفت مسحدسلیمان وتراکتور سازی تبریز با تساوی یک بریک رضایت دادند

حاشیه بازی نفت و تراکتور| پرچم برزیل بین مسجد سلیمانی‌ها/ اعتراض ساغلام به داور

 پایگاه خبری صدای نفتی  ، امروز۱۳ اردیبهشت ماه ، در هفته بیست وپنجم بازیهای فوتبال لیگ برتر ،نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی میزبان  تیم تراکتور سازی تبریز بود .

  قبل از شروع دیدار نفت مسجد سلیمان و تراکتور، مهدی کیانی، پیمان بابایی، محمد قادری و سامان نریمان جهان سمت رضا مهاجری، سرمربی تیم میزبان رفته و از او رخصت گرفتند.

* همچنین کادرفنی دو تیم با هم خوش و بش گرمی داشتند.

* در زمان شروع بازی ظرفیت بسیاری از سکوهای ورزشگاه شهید بهنام محمدی پر شده و فقط بخشی از سکوهای پشت دروازه تراکتور خالی بود.

* حدود هشت هزار هوادار مسجد سلیمانی در استادیوم حضور داشتند که با شور و حرارت زیادی تیم نفت را تشویق می‌کردند.

* پرچم برزیل بین هواداران نفت مسجد سلیمان به چشم می‌خورد‌.

* اعلام نشدن خطا روی محمد قادری در دقیقه ۲۷ با اعتراض سرمربی ترکیه ای تراکتور به داور همراه شد. در این لحظه علی اصغر مومنی به سمت ساغلام رفت و او را به آرامش دعوت کرد.

* جدی ترین موقعیت بازی در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازی در دقیقه ۲۹ رقم خورد. در این لحظه محمد عباس زاده قصد داشت با استفاده از بیرون آمدن علی محسن زاده، دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار تیر عمودی سمت راست دروازه این تیم بیرون رفت.

* پس از خطای مهدی هاشم نژاد در دقیقه ۳۲ محمدرضا اخباری از دروازه تراکتور تا وسط زمین این تیم بیرون آمد و با بلند کردن مهاجم نفت و کشیدن دست خود روی سر این بازیکن از وی درخواست کرد به بازی ادامه بدهد.

* در دقیقه ۳۳ واکنش داریوش حسن پور، سرپرست تیم نفت به اعتراض کادرفنی تراکتور سبب شد وحید زمانی، داور چهارم بازی او را به آرامش دعوت کند و بخواهد به سمت نیمکت تیمش برود.

* برخی هواداران نفت از لیزر استفاده می کردند.

* محمد عباس زاده پس از به ثمر رساندن گل اول تراکتور پیراهن خود را از تن درآورد و با سجده کردن بر آن بوسه زد.

* نیمه اول این مسابقه با  برتری یک بر صفر  تراکتور گل تمام شد.

درنیمه دوم بازی نفت توانست با یک بازی قابل قبول بایک گل بازی را به تساوی بکشاند  در ادامه تلاش دوتیم تا پایان ۹۰  گل دقیقه پیروزی بدست نیامد واین دوتیم ته جدولی با این تساوی درجایگاه خود ماندگار شدند .

 

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*