هشدار سطح زرد و نارنجی هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع مه و بارندگی

هشدار سطح زرد و نارنجی هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع مه و بارندگی

صدای نفتی ....اداره کل هواشناسی خوزستان در ۲ اطلاعیه جداگانه نسبت به وقوع مه و ورود سامانه جدید بارشی در هفته جاری هشدار سطح زرد و نارنجی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، از اهواز،اداره کل هواشناسی خوزستان در ۲ اطلاعیه جداگانه نسبت به وقوع مه و ورود سامانه جدید بارشی در هفته جاری هشدار سطح زرد و نارنجی صادر کرد.

بر اساس هشدار سطح زرد این اداره کل، از امروز دوشنبه تا صبح چهارشنبه وقوع مه و کاهش دید افقی در بیشتر نقاط خوزستان پیش‌بینی می‌شود.

از اواسط روز چهارشنبه هفته جاری تا اواخر وقت سه‌شنبه هفته آینده ۱۴ دی، ورود و استقرار سامانه بارشی، موجب رگبار، رعد و برق، و در مناطق مستعد بارش تگرگ و در ارتفاعات بارش برف و تندباد لحظه‌ای، سیلابی شدن مسیل‌ها، آبگرفتگی معابر شهری در مناطق شرقی، شمال شرقی ، جنوبی ، جنوب شرقی و بخش‌هایی از مرکز استان ( بهبهان ، هندیجان ، امیدیه ، رامشیر ، رامهرمز، باغملک ،آغاجاری ،دزپارت ،بندرامام ، بندرماهشهر ،اندیکا ، لالی ،ایذه ) و به ویژه ارتفاعات استان خواهد شد.

در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از امروز تا روز سه‌شنبه هفته جاری کاهش محسوس دما به ویژه دمای صبحگاهی و شامگاهی پیش بینی می‌شود و احتمال یخ‌زدگی سطح زمین در مناطق شمالی، شرقی و ارتفاعات خوزستان وجود دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*