هشدار وقوع پدیده مه غلیظ برای پنج شنبه و جمعه خوزستان

هشدار وقوع پدیده مه غلیظ برای پنج شنبه و جمعه خوزستان

پایگاه خبری صدای نفتی   ،در اطلاعیه هواشناسی خوزستان آمده است: وقوع پدیده مه یا مه رقیق و کاهش دید افقی از اواخر وقت امشب سه شنبه تا اواسط روز شنبه آینده در بیشتر مناطق خوزستان به ویژه مرکز، نیمه شرقی، شمالی و جنوب شرقی و جاده‌های استان و نیز کاهش دما تا روز جمعه پیش […]

پایگاه خبری صدای نفتی   ،در اطلاعیه هواشناسی خوزستان آمده است: وقوع پدیده مه یا مه رقیق و کاهش دید افقی از اواخر وقت امشب سه شنبه تا اواسط روز شنبه آینده در بیشتر مناطق خوزستان به ویژه مرکز، نیمه شرقی، شمالی و جنوب شرقی و جاده‌های استان و نیز کاهش دما تا روز جمعه پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: پدیده مه غلیظ در خوزستان از صبح فردا چهارشنبه قابل انتظار است که به ویژه برای صبح پنجشنبه و جمعه در مرکز استان باعث اخلال شدید در پرواز صبحگاهی هواپیماهای مسافری می‌شود.

محمد سبزه زاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته حسینیه و شوش با ۱۶.۱ و دهدز با ۰.۵ درجه سانتیگراد به ترتیب بالاترین و پایین‌ترین دما را در خوزستان داشتند؛ حداقل دمای اهواز در این مدت ۱۰.۳ و حداکثر ۱۴ درجه سانتیگراد گزارش شد.

او افزود: در بررسی نقشه‌های پیش یابی تا اواخر وقت امروز سه شنبه فعالیت سامانه بارشی در خوزستان به ویژه در نیمه شرقی به صورت رگبار و رعد وبرق، و وزش باد متوسط و تندباد لحظه‌ای تداوم دارد و بارش در ارتفاعات استان به صورت برف خواهد بود؛ طی امروز و فردا شمال غرب خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش در ۲ هفته اخیر پدیده مه با شدت و ضعف بر خوزستان حاکم بود و شعاع دید را در برخی نقاط استان به صفر کاهش داد.

۴۶

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*