هنرمند ایذه‌ای در راه نهاد ریاست جمهوری

هنرمند ایذه‌ای در راه نهاد ریاست جمهوری

صدای نفتی ..هنرمند ایذه‌ای پس از انتشار کلیپ درخواست از رئیس جمهور برای سفر به ایذه و حل مشکلات این شهرستان از دعوت خود به تهران جهت ملاقات با کابینه دولت خبر داد.

پایگاه خبری صدای نفتی ،به نقل از  آژانس خبری ایذه پ-ایزنا چند روزی است که کلیپ امید احمدی‌نیا هنرمند طنز‌پرداز و منتقد ایذه‌ای با موضوع دعوت از سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان جهت بازدید از ایذه، دیدن و حل مشکلات متعدد حوزه اشتغال، امکانات، کاستی‌ها و… در فضای مجازی دست به‌دست می‌شود.

در تازه‌ترین خبر منتشره در این رابطه حکایت از دعوت وی به تهران از سوی نهاد ریاست جمهوری است تا وی علاوه بر دیدار با معاون اول رئیس جمهور و طرح این مشکلات به زبان یک شهروند مطالبه‌گر ایذه‌ای، تلاش خود برای ملاقات با شخص رئیس جمهور را انجام دهد.

در صورت تحقق این امر و ملاقات این شهروند با شخص رئیس جمهور و کابینه وی می‌توان انتظار شنیده شدن بخشی از مطالبات مطرح شده در بارهای متمادی توسط افراد مختلف را داشت.

طبق اخبار واصله وی در تدارک است تا مشکلات حوزه‌های اشتغال اجتماعی را به همراه کاستی‌ها و نیازهای مردم شهرستان را به گوش هیئت دولت برساند اخبار تکمیلی در این خصوص پس از بررسی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*