وریا غفوری و بند عجیب در قرارداد با فولاد

وریا غفوری و بند عجیب در قرارداد با فولاد

صدای نفتی ..مدیر باشگاه فولاد خوزستان درباره قرارداد با وریا غفوری صحبت کرد

به گزارش پایگاه  خبری  صدای نفتی ، محمد علوی، مدیر تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفتگویی درباره آخرین وضعیت این تیم در فصل بدنسازی و حضور وریا غفوری کاپیتان فصل گذشته استقلالی‌ها در جمع قرمزپوشان فولاد اظهاراتی را مطرح کرد.

درباره حضور وریا غفوری در تیم‌تان صحبت می‌کنید؟

وریا غفوری بازیکن بزرگی است. من او را از زمانی که در پاس همدان بازی می‌کرد میشناسم. آن زمان ما هم تیمی‌بودیم و من کاپیتان‌اش بودم.

با این حساب کاملاً او را می‌شناسید؟

بله! اتفاقاً بعد از مدت‌ها حالا که او را در تیم فولاد کنار خودم می‌بینم خیلی خوشحالم. البته وریا غفوری امروز به یک بازیکن بزرگ و باتجربه تبدیل شده و نسبت به آن وریای گذشته تفاوت‌های زیادی کرده است.

وریا غفوری بند عجیبی در قرارداد با فولاد دارد.

حضورش در تمرینات فولاد را چطور ارزیابی می‌کنید؟ آیا از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارد؟

صددرصد آماده و سرحال است. خوشحالیم که این بازیکن همچنان در سطح اول فوتبال ایران باقی ماند و توانست برگردد و فوتبالش را دوباره ادامه بدهد. چنین افرادی حیف است که از فوتبال دور شوند.

شایعه شده بود که وریا غفوری ممنوع المصاحبه است؟ این موضوع صحت دارد؟

به طور کلی بازیکنان فولاد ممنوع المصاحبه نیستند اما باید تحت شرایط خاص و با هماهنگی باشگاه مصاحبه کنند. این را در قراردادهایشان هم ذکر کرده ایم. یعنی باید با نظر مدیر رسانه‌ای باشگاه و با شرایطی که باشگاه برایشان در نظر می‌گیرد صحبت کنند. این موضوع شامل وریا و تمام بازیکنان می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*