وزیر کشور برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان وارد بندر لنگه شد

وزیر کشور برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان وارد بندر لنگه شد

صدای نفتی ،وزیر کشور برای بررسی وضعیت زلزله‌زدگان و تسریع در امدادرسانی به حادثه‌دیدگان این زمین لرزه، وارد بندر لنگه از توابع استان هرمزگان شد.

به گزارش پایگاه  خبری صدای نفتی  ،سفر احمد وحیدی به استان هرمزگان به دنبال وقوع زمین لرزه‌ای با شدت ۶.۱ ریشتر در منطقه بندر خمیر انجام شد.

وزیر کشور در این سفر، از نزدیک بر روند امدادرسانی به حادثه دیدگان نظارت خواهد داشت و دستورات لازم را برای سرعت بخشیدن به رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان که از دقایق نخست این زمین لرزه آغاز شده است، صادر خواهد کرد.

وحیدی همچنین در ساعات ابتدایی وقوع این زمین لرزه، با مهدی دوستی استاندار هرمزگان تماس تلفنی گرفت و گزارش‌های ابتدایی این حادثه را دریافت کرد.

بنابر گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زلزله‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر ساعت ۲:۰۲ دقیقه بامداد امروز، بندر خمیر و بخش‌های دیگر استان هرمزگان را لرزاند و پس لرزه‌هایی به بزرگی ۶.۳ ریشتر هم در ساعت ۳:۵۴ دقیقه بامداد، رخ داده است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، تاکنون ۵ نفر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند و به گفته استاندار هرمزگان، روستای سایه خوش هم به طور کامل تخریب شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*