وزیر کشور عنوان کرد ضرورت تسریع در عملیات ساخت و ساز واحدهای مسکونی در مناطق زلزله‌زده اندیکا

وزیر کشور عنوان کرد ضرورت تسریع در عملیات ساخت و ساز واحدهای مسکونی در مناطق زلزله‌زده اندیکا

پایگاه خبری صدای نفتی /خوزستان وزیر کشور گفت: از هیچ کمکی جهت تسریع در عملیات ساخت و ساز واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده اندیکا دریغ نخواهیم کرد. به گزارش صدای نفتی  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، احمد وحیدی، وزیر کشور امروز (۹تیرماه) در بدو ورود به خوزستان جهت بازدید از وضعیت واحدهای […]

پایگاه خبری صدای نفتی /خوزستان وزیر کشور گفت: از هیچ کمکی جهت تسریع در عملیات ساخت و ساز واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده اندیکا دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش صدای نفتی  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، احمد وحیدی، وزیر کشور امروز (۹تیرماه) در بدو ورود به خوزستان جهت بازدید از وضعیت واحدهای مسکونی ساخته شده توسط بنیاد مسکن برای مردم زلزله‌زده اندیکا وارد روستای گلالک از بخش چلو شد.

وحیدی در حاشیه این بازدید با اشاره به آخرین وضعیت واحدهای مسکونی ساخته شده در این روستا اظهار کرد: در این روستا حدود ۶٠ مسکن باید ساخته می‌شد در حال حاضر برخی از آن‌ها حدود ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند و با قول‌هایی که داده شده بنا است این واحدها تا مردادماه به پایان برسند.

وی عنوان کرد: روستاهای دیگری نیز در اندیکا وجود دارد که ساخت واحدهای مسکونی در آن‌ها به بنیاد مسکن سپرده شده با جلساتی که امروز خواهیم داشت آخرین وضعیت ساخت این واحدها را مورد بررسی قرار خواهیم داد و از هیچ کمکی برای تسریع در عملیات ساخت و ساز دریغ نخواهیم کرد.

لازم به ذکر است در این بازدید وزیر کشور از نزدیک با مردم به گفت‌ و گو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

به گزارش صدای نفتی، و زیر کشور صبح امروز به خوزستان سفر کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*