پرسپولیس کاملاً تسلیم ما بود اما زورمان به فدراسیون فوتبال نرسید/ این فوتبال برای پولدارهاست نه ما/ یک روز مسجدسلیمان آمدید و اذیت شدید!

پرسپولیس کاملاً تسلیم ما بود اما زورمان به فدراسیون فوتبال نرسید/ این فوتبال برای پولدارهاست نه ما/ یک روز مسجدسلیمان آمدید و اذیت شدید!

صدای نفتی ..مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: پرسپولیس با شانتاژبازی و جودادن به هواداران ما و تحریک آن ها و داور، سه امتیاز را گرفت و رفت.

پایگاه خبری صدای نفتی  .مدیر عامل باشگاه نفت گفت  .در خصوص اتفاقات بازی با پرسپولیس، اظهار کرد: امسال که یک تیم خوب بسته ایم، همه بسیج شده اند تا این تیم نتیجه نگیرد. شکل فوتبالی ما در شش بازی گذشته به صورتی بود که همه معتقدند شکل فوتبال نفت جزو دو، سه تیم برتر کشور است. نفت جزو تیم‌های باکیفیت لیگ امسال است و بازیکنان‌مان با تمام قلب و وجودشان بازی می‌کنند.

وی تأکید کرد: پرسپولیس در بازی با تیم ما مقابل توانمندی بازیکنان ما کاملا تسلیم بود اما باید چکار کنیم که زور ما به فدراسیون، ناظر، نماینده و سایر تیم‌ها نمی‌رسد. گویا لیگ فقط باید با حضور تیم‌های نفتی گرم شود. متأسفانه باید لیگ با ضایع شدن حق تیمی مثل ما گرم شود و اصلاً این ضایع شدن حق هم مهم نیست. تیم نفت در فدراسیون پایتخت اصلاً دیده نمی‌شود و ما را فقط می‌خواهند که لیگ شان تکمیل شود.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: هر روز به ما می‌گویند شما امکانات ندارید و تا کی باید اینجوری بگویند. مگر من مسئول آوردن امکانات به شهر مسجدسلیمان هستم. من فقط مسئول تیم داری هستم. اگر در این شهر امکانات نیست به خاطر هشت سال جنگ تحمیلی در خوزستان و خرابی‌هایی است که برای شهر مسجدسلیمان و آبادان و خرمشهر ایجاد شد. اگر شهر مسجدسلیمان از نظر دوستان خرابه است و تحمل این را ندارند یک روز به مسجدسلیمان بیایند، گناه مردم مسجدسلیمان چیست که هشت سال در جنگ تحمیلی به خاطر مرکزنشینان از این آب و خاک دفاع کردند. شهر اولین‌ها همین فوتبال را دارند و آیا می‌خواهند آن را هم بگیرند و ببرند؟ واقعاً این فوتبال ارزانی خودشان. بهتر است یک لیگ در تهران برگزار کنند و بین خودشان بازی کنند تا دیگر سختشان نباشد که به شهرهای دیگر بروند. یک زمانی همه تیم‌ها آرزوی شان این بود که یک بازی دوستانه در مسجدسلیمان و استان خوزستان انجام دهند اما الان همه از خوزستان فراری هستند. بله درست است این فوتبال متعلق به ثروتمندان است. این فوتبال متعلق به ثروتمندان، بالا نشینان و مرکزنشینان است.

یزدی خاطرنشان کرد: با اتفاقاتی که می‌افتد ما نباید مربی و مدیر بیاوریم و باید کسانی را بیاوریم که برایمان بازی دربیاورند. افرادی که شانتاژبازی بلد باشند. فوتبال امروزی ایران اصلاً نیازی به مربی ندارد. کی قرار است این زنجیره قطع شود و فوتبال مسیر اصلی خود را برود را هم نمی‌دانیم. متأسفانه صدای مان هم به جایی نمی‌رسد و حرف هم که می‌زنیم صد ایراد می‌گیرند و هر روز تهدید می‌شویم.

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل پرسپولیس، گفت: نماینده فدراسیون ۵، ۶ بار از زمین چمن ورزشگاه ما بازدید داشته است و ایرادی نگرفته است اما بعد افشین پیروانی و یحیی گل محمدی ایراد می‌گیرند که چمن بلند است و بعد هم ۱۰ دقیقه قبل از آغاز بازی، چمن کوتاه می‌شود. می‌خواهم بدانم این نماینده، نماینده بازی بود یا نماینده پیروانی و گل محمدی. آیا اگر در ورزشگاه آزادی می‌گفتیم زمین چمن بلند است، این اجازه را به ما می‌دادند که بگوییم زمین را کوتاه کنید؟ پرسپولیس با شانتاژبازی و جودادن به هواداران ما و تحریک آنها و داور، سه امتیاز را گرفت و رفت. همه دیدند که نفت، فوتبال روبه جلو و مالکانه و تأثیرگذار ارائه داد. اگر آن توپ نریمان جهان گل می‌شد اتفاقی تاریخی رخ می‌داد. پرسپولیس کاملا تسلیم بازی مالکانه تیم ما بود. واقعاً به بازیکنانم و هوادارانمان افتخار می‌کنم.

یزدی بیان کرد: جالب است در این بازی هواداران پرسپولیس ترقه پرتاب می‌کردند که دیده نشد اما بعد وقتی هواداران ما دو بطری آب پرتاب کردند بازی را قطع می‌کنند. بعد داور در پایان بازی دو سوت به سود ما می‌زند که جو را کنترل کند. نمی‌دانم درباره این داوری باید چه بگویم و چه جمله ای به کار ببرم اما خیلی راحت داور پنالتی پرسپولیس را می‌بیند ولی پنالتی ما را می‌گوید ندیدم. مگر می‌شود؟ آقای داور تو آمدی که همه صحنه‌ها را ببینی. اگر قرار باشد نبینی برای چه آمدی؟ تو آمدی عدالت را برقرار کنی ولی ما عدالتی ندیدیم. نمی‌دانم به کمیته داوران یا سازمان لیگ باید شکایت کنیم. اعتراض هم کنیم مجدداً برای ما پرونده درست می‌کنند و باید به کمیته اخلاق برویم و پاسخ بدهیم.

وی عنوان کرد: مگر می‌شود پرسپولیس خیلی راحت با ناداوری که علیه تیم ما شده امتیاز را بگیرد و ببرد و بعد هم هوادار ما حرفی نزند. ما در این فوتبال باید چکار کنیم؟ اگر بازی را در زمین می‌باختیم سرمان را پایین می‌انداختیم و رد می‌شدیم اما همه دیدند که تیم ما لیاقتش بیشتر از این است و حق مسلم نفت مقابل پرسپولیس کسب سه امتیاز بود. از سازمان لیگ و کمیته داوران به شدت ناراحت و گله مند هستم. در بازی با استقلال هم حق تیم ما ضایع شد و به نظرم فوتبال برای پایتخت نشینان است و باید مثل همان قدیم فوتبال را در پایتخت برگزار کنند و بعد هم به سفرهای خارجی شان بروند و تفریح کنند. ۳۶۵ روز سال را در مسجدسلیمان هستیم و سخت مان نیست اما آقایان یک روز می‌آیند برای شان سخت است و اذیت می‌شوند.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: ظاهراً این فوتبال برای ما نیست. ما با همه نداری مان، امسال در حال انجام کارهای بزرگ هستیم اما نمی‌گذارند. ظاهراً اشتباهاً در نقشه ایران قرار گرفته ایم و گناه ما چیست که در شهرمان امکانات نیست. به هر حال ما رسماً به اتفاقات بازی با پرسپولیس واکنش نشان دادیم و اعتراض کردیم اما خودمان می‌دانیم که این شکایت‌ها هیچ تأثیری ندارد و این مسیر، مسیری است که خودشان ترسیم می‌کنند. سه بازی است که اصلاً پنالتی‌های ما دیده نشدند و ضعف داوری هم در این سه دیدار دیده نشد. معتقدیم داور بازی با پرسپولیس، خیلی راحت از مسائلی که پیش آمد گذشت. ما باختیم اما شکل فوتبالی مان آن قدر قوی بود که همه ابراز خوشحالی می‌کردند و بعد از باخت همه به ما تبریک گفتند. اما چکار کنیم که ابزارمان کم است و نمی‌توانیم با تیم‌های چهار، پنج میلیارد تومانی بجنگیم. البته فوتبالی می‌توانیم با آنها بجنگیم اما غیرفوتبالی نمی‌توانیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*