کامبک نفت مسجد سلیمان در جم

کامبک نفت مسجد سلیمان در جم

پایگاه خبری صدای نفتی ،گروه ورزش نتایج ۶ دیدار هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران در حالی مشخص شد که خیبر توانست با شکست فجرسپاسی صدرنشین جدول باشد. به گزارش طرفداری، امروز(چهارشنبه)  مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران پیگیری شد که در یکی از مهمترین دیدارهای این هفته خیبر خرم‌آباد و فجر […]

پایگاه خبری صدای نفتی ،گروه ورزش نتایج ۶ دیدار هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران در حالی مشخص شد که خیبر توانست با شکست فجرسپاسی صدرنشین جدول باشد.

به گزارش طرفداری، امروز(چهارشنبه)  مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران پیگیری شد که در یکی از مهمترین دیدارهای این هفته خیبر خرم‌آباد و فجر سپاسی به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان مهاجری با نتیجه ۲ بر یک از سد رقیب خود عبور کردند تا صدرنشین شوند. در دیگر مسابقه این هفته چادر ملو و سایپا دو تیم بالانشین جدول مقابل هم قرار گرفتند که این بازی هم با شکست نارنجی‌پوشان همراه شد.

تیم خوب نفت مسجدسلیمان با یک بازی هجومی وقابل قبول توانست خود را در جدول بالا بکشد . نتایج کامل دیدارهای روز دوم هفته دوازدهم لیگ دسته اول را در زیر می‌خوانید:

مس شهر بابک صفر- دریا بابل صفر

خیبر خرم آباد ۲- فجرسپاسی یک

چادر ملو اردکان ۲- سایپا یک

شهر راز شیراز یک- داماش گیلان صفر

استقلال آبی‌پوش ملاثانی ۲ – شهرداری آستارا صفر

پارس جنوبی جم یک- نفت مسجد سلیمان ۲

روز گذشته نیز دو دیدار دیگر از رقابت‌های این هفته برگزار شد که نتایج آن را در زیر می‌خوانید:

مس سونگون یک- نفت و گاز گچساران یک

آریو اسلامشهر صفر- خوشه طلایی صفر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*