کشف ۳۰۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق /دستگیری عامل شرارت شبانه در فسا

کشف ۳۰۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق /دستگیری عامل شرارت شبانه در فسا

مهم ترین حوادث ۲۶ آذرماه سال ۹۹ را می توانید در این بسته خبری بخوانید. به گزارش خبرنگار صدای نفتی از ، مهم ترین  حوادث امروز چهار شنبه ۲۶ آذرماه سال ۹۹ را می توانید در این بسته خبری بخوانید. انشین فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۳۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و ۱۲ هزار و ۸۶۴ […]

مهم ترین حوادث ۲۶ آذرماه سال ۹۹ را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار صدای نفتی از ، مهم ترین  حوادث امروز چهار شنبه ۲۶ آذرماه سال ۹۹ را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
انشین فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۳۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و ۱۲ هزار و ۸۶۴ لیتر روغن خودرو تقلبی در شیراز خبر داد.
سردار یوسف ملک زاده اظهار داشت: ماموران کلانتری “۲۶ رحمت” شیراز با همکاری کارکنان پلیس امنیت اقتصادی استان، با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند در محدوده “شهرک صنعتی” فردی در کارگاه خود اقدام به دپو گازوئیل قاچاق و تهیه و توزیع روغن تقلبی می کند که رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: در بازرسی از آن کارگاه، ۳۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در مخزن های بزرگ و ۱۲ هزار و ۸۶۴ لیتر روغن خودرو تقلبی کشف شد.
سردار ملک زاده با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، عنوان داشت: در این خصوص ۲ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
این مقام انتظامی بیان کرد: عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی جدی است و از شهروندان انتظار می رود در صورت اطلاع از فعالیت های قاچاقچیان سوخت، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، گفت: فرمانده انتظامی استان دستور ویژه خود را جهت دستگیری ضاربانی که فردی جانباز را مجروح کرده بودند صادر کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*