کمالوند: باید سر تا پای بازیکنان نفت مسجدسلیمان را طلا گرفت/ تنها تیم لیگ برتر هستیم که ریالی دریافت نکرده‌ایم

کمالوند: باید سر تا پای بازیکنان نفت مسجدسلیمان را طلا گرفت/ تنها تیم لیگ برتر هستیم که ریالی دریافت نکرده‌ایم

صدای نفتی ... مربی نفت مسجدسلیمان از شاگردانش که هنوز پولی دریافت نکرده‌اند و برای موفقیت تیم خود می‌جنگند، تمجید ویژه‌ای کرد.

پایگاه   خبری صدای نفتی ،فراز کمالوند درباره نتایج نفت مسجدسلیمان در چهار هفته نخست لیگ برتر فوتبال و کسب پنج امتیاز، به خبرنگار ورزشی گفت: کاملاً از بازیکنان و نتایج تیم رضایت دارم. ما بدون بدنسازی و انجام کارهای تاکتیکی وارد مسابقات شدیم و دیدار با پیکان در هفته اول، اولین مسابقه‌ای بود که ۱۱ بازیکن ما کنار هم بازی کردند و فراتر از حد تصورات بودند. از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که غیرتمندانه و جوانمردانه بازی کردند.

تنها تیمی هستیم که ریالی دریافت نکرده‌ایم
وی با بیان اینکه مردم مسجدسلیمان بسیار بامحبت و به تیم نفت علاقه‌مند هستند، تصریح کرد: انرژی بسیار خوبی از آنها گرفتیم و امیدوارم خدمتگزار خوبی برای هواداران باشیم. مسجدسلیمان منطقه‌ای محروم است و مردم هیچ تفریحی جز فوتبال ندارند که این موضوع، وظیفه ما را دشوارتر می‌کند. ما مشکلات زیادی داریم و تنها تیمی هستیم که ریالی دریافتی نداشته‌ایم. از مسئولان تقاضا دارم به فکر بچه‌ها باشند.

بیشتر بخوانید

میانگین قرارداد بازیکنان ما کمتر از یک میلیارد تومان است
سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به رقم پایین قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم اظهار داشت: من از قرارداد تیم‌ها اطلاع دارم و معتقدم کل بودجه باشگاه ما، به اندازه یک بازیکن تیم‌های لیگ برتری است. میانگین قرارداد بازیکنان ما کمتر از یک میلیارد تومان است، اما ما بازیکن ۳۰ میلیاردی در لیگ داریم که رقم قراردادش به اندازه کل بودجه نفت مسجدسلیمان است. انتظار داریم همین اندک بودجه را در اختیار باشگاه بگذارند که متأسفانه محقق نمی‌شود.

پس از خدا و هواداران، به فرماندار مسجدسلیمان دلگرم هستیم
کمالوند با تمجید از حمایت مدیران بومی مسجدسلیمان از نفتی‌ها خاطرنشان کرد: پس از خدا و لطف هواداران، دلگرمی ما به فرماندار علاقه‌مند مسجدسلیمان است و او همراه با نماینده شهر در مجلس، کارهای باشگاه را پیگیری می‌کند. امیدوارم مجموعه وزارت نفت به حل مشکلات باشگاه کمک کند.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان , فراز کمالوند ,

بازیکنان نفت بدون یک ریال دریافتی می‌جنگند؛ باید سر تا پای آنها را طلا گرفت
وی درباره عملی نشدن تهدیدش برای استعفا از هدایت نفت مسجدسلیمان بیان کرد: جلسه خوبی با دانشی مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب و قائم مقام او داشتیم و آنها به ما قول حمایت دادند. مشکلات قانونی برای پرداخت منابع مالی وجود دارد که قول دادند آنها را برطرف کنند و من روی همین حساب به بازیکنانم قول دادم. باید سر تا پای بازیکنان نفت را طلا بگیرند که با این مشکلات و بدون یک ریال دریافتی، اینقدر شرافتمندانه و مردانه می‌جنگند.

بیشتر بخوانید

برای درمان دو بازیکن با دوستم صحبت کردم
سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد ادامه مشکل غیبت یک پزشک در این تیم اظهار داشت: باید مشکل پزشک و فیزیوتراپ را به صورت کامل حل کنیم. با چند پزشک صحبت کردیم و آنها گفتند فقط در زمان بازی می‌توانند کنار ما باشند که این به درد ما نمی‌خورد. ما دو بازیکن تأثیرگذار خود یعنی مهران امیری و مسعود پورمحمد را نتوانستیم مداوا کنیم و من با یکی از دوستانم برای درمان آنها صحبت کردم. البته چاره‌ای جز این کار نداشتم و امیدوارم این مشکلات حل شود.

چهره‌ای عصبی از کرار ساخته‌اند
کمالوند راجع به وضعیت کرار جاسم و اینکه این بازیکن در سال‌های گذشته به جنجال‌سازی در تیم‌های مختلف معروف شده بود، به تسنیم گفت: مگر کرار در پنج سالی که با من کار می‌کرد، مشکلی ایجاد کرد؟ باید بلد باشید چگونه با بازیکن بزرگ رفتار کنید و او بازیکنی بسیار بسیار خوش‌اخلاق است. بازیکنان تیم و مدیران باشگاه نفت او را خیلی دوست ندارند. متأسفانه چهره‌ای عصبی از کرار ساخته‌اند که اصلاً اینگونه نیست و او بازی به بازی بهتر می‌شود.

بیشتر بخوانید

۵۰ درصد نفت مسجدسلیمان از استان خوزستان است
وی در مورد احتمال جذب بازیکن جدید تصریح کرد: علاوه بر کرار باید یک بازیکن باتجربه دیگر داشته باشیم که او در روزهای آینده به تیم ما اضافه می‌شود. هفته گذشته چهار بازیکن جوان مسجدسلیمانی به تیم اضافه کردیم و در این صورت در کنار عنصر جوانی، از عنصر تجربه هم بهره می‌بریم. اکنون ۵۰ درصد تیم ما از استان خوزستان است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان همچنین واکنشی به اظهارات محمد طیبی علیه خودش نشان نداد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*