کمالوند: نمی‌دانم چرا نباید به تیم‌های نفتی رسیدگی شود

کمالوند: نمی‌دانم چرا نباید به تیم‌های نفتی رسیدگی شود

صدای نفتی ،سرمربی نفت مسجدسلیمان می‌گوید تیمش مشکلات مالی زیادی دارد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان می‌گوید تیمش مشکلات مالی زیادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، فراز کمالوند، سرمربی نفت مسجدسلیمان چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینوم اراک اظهار کرد: خوشحالم که در این شهر حضور داریم. خاطرات بسیار خوبی در این جا دارم و خوشحالم آلومینیوم به جایگاهی که استحقاقش را دارد، رسیده است. به خطیبی هم بابت این موفقیت‌ها تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: به هر صورت تیم‌های نفتی چند سالی است که این مشکلات را دارند. ما ۳ تیم خصوصی در لیگ داریم. نمی‌دانم سایر تیم‌های دولتی وضعیت مناسبی دارند اما تیم‌های نفتی مشکل دارند. آبادان و مسجدسلیمان شهرهای پولداری هستند اما وضع تیم‌های ما خوب نیست. میانگین قرارداد تیم ما، ۷۰۰ میلیون است و کل بودجه تیم ۲۰ میلیارد است اما این قیمت یک بازیکن تیم‌های بزرگ است. باید چه به تیم ما و چه صنعت نفت رسیدگی شود.

کمالوند درباره غایبان تیمش گفت: ۳ بازیکن غایب داریم. تیم ما به گونه‌ای بسته شده که بازیکنان همه در یک سطح هستند. حریف ما تیم قدرتمندی است. سالی که من آلومینیوم را در اختیار داشتم، در ۱۲ بازی نباختیم و یک لغزش باعث شد که آن سال صعود نکنیم. دنبال بازی تدافعی نیستم و فردا بازی جذابی خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*