کی‌روش وارد ایران شد / حضور هواداران تا جلوگیری از ورود رسانه ها به CIP

کی‌روش وارد ایران شد / حضور هواداران تا جلوگیری از ورود رسانه ها به CIP

صدای نفتی ...سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان وارد ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی  ، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان حدود ساعت ۶ امروز با پرواز هواپیمایی ترکیش ایر وارد تهران شد.

* حدود ۵۰ نفر از خبرنگاران و هواداران سرمربی تیم ملی برای استقبال از کی‌روش در مقابل CIP فرودگاه امام خمینی(ره) حضور داشتند.

* طبق هماهنگی فدراسیون فوتبال با مسئولان سازمان فرودگاه های کشور به این دلیل که هنوز قرارداد کی‌روش منعقد نشده از ورود خبرنگاران به سالن CIP فرودگاه ممانعت به عمل آمد.

* یک پدر و  پسر با طی مسافتی ۱۰ ساعته و همراه با اتومبیل خود از اهواز به تهران آمدند تا به کی روش خیر مقدم بگویند. آنها پلاکاردی را آماده کردند که روی آن به سرمربی پرتغالی بابت حضورش در ایران خوش آمد گفته شده بود.

 

 

* داود پرهیزکار، سرپرست دبیرکلی فدراسیون و برخی مسئولان حراست و تشریفات فدراسیون نیز در محل حضور داشتند.

* حجت الاسلام مالک که در آخرین شب حضور کی روش در ایران یکی از افرادی بود که در فرودگاه امام خمینی برای بدرقه او حضور یافت، نیز جزو افراد شاخصی بود که در بازگشت این مربی به ایران به فرودگاه آمد.

* علیرضا شهاب، فیزیوتراپ تیم ملی و آرین قاسمی، مترجم کی روش نیز در فرودگاه حاضر شدند.

*یک هوادار با در دست داشتن پرچم ایران در فرودگاه حضور یافت.

*سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که حوالی ساعت شش وارد فرودگاه شد، حدود یک ساعت در CIP فرودگاه مشغول پیگیری امور اداری بود و ساعت ۷:۰۵ در شرایطی که آفتاب طلوع کرده بود از این سالن بیرون آمد‌.

*کی روش پس از خروج از سالن به سمت حاضران در محل آمد و از آنها تشکر کرد. در نهایت در میان برای عکس گرفتن هواداران با سرمربی تیم ملی، او به سختی سوار اتومبیل شد و همراه با پرهیز کار و مترجم خود از فرودگاه بیرون آمد‌.

*کی روش پس از خروج از فرودگاه به هتل المپیک رفت تا از امروز اردوی شاگردانش را زیرنظر بگیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*