گل محمدی: بازیکنان پرسپولیس قهرمان واقعی هستند/VAR هم علیه ما بود/از هواداران عذرخواهی می کنم

گل محمدی: بازیکنان پرسپولیس قهرمان واقعی هستند/VAR هم علیه ما بود/از هواداران عذرخواهی می کنم

به گزارش خبرگزاری صدای نفتی ، یحیی گل محمدی درباره شکست دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی اظهار داشت: ما وقتی نتیجه را واگذار کردیم که در برخی صحنه های تاثیرگذار گل خوردیم. وی  ادامه داد: بازیکنان ما در آن صحنه ها تمرکز خوبی نداشتند اما امکان نداشت به […]

به گزارش خبرگزاری صدای نفتی ، یحیی گل محمدی درباره شکست دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی اظهار داشت: ما وقتی نتیجه را واگذار کردیم که در برخی صحنه های تاثیرگذار گل خوردیم.

وی  ادامه داد: بازیکنان ما در آن صحنه ها تمرکز خوبی نداشتند اما امکان نداشت به شکل دیگری گل بخوریم. از قبل فکر می‌کردیم اما مواردی اتفاق افتاد که گل‌های خیلی راحتی به حریف تقدیم کردیم. متاسفانه این اتفاق ها افتاد و نتوانستیم با بردن بازی قهرمان شویم.

سرمربی سرخپوشان افزود: واقعا از این مسائل ناراحت هستیم. بازیکنانم تمام تلاش خود را کردند و با تمام کاستی ها، کمبودها و مشکلاتی که بعد از صعود به فینال برای ما رخ داد در مجموع عملکرد خوبی داشتند. از نظر خود من بچه‌ها قهرمان واقعی هستند. آنها با تمام وجود و با شرف بازی کردند و تا آخرین ثانیه ها جنگیدند اما اتفاق های بازی علیه ما بود.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باید از تمام هواداران عذرخواهی کنم. ما باید خود را تقویت و قوی و برای دوره های بعد بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم به قهرمانی لیگ قهرمانان برسیم. به تیم اولسان هم قهرمانی اش را تبریک می‌گویم زیرا تیم شایسته ای بود. از تمام افرادی که برای انجام این رقابت ها تلاش کردند و همچنین اعضای محترم AFC و فدراسیون قطر تشکر می کنم.

گل محمدی درباره اینکه با توجه به قهرمانی های پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر هواداران این تیم اکنون تنها قهرمانی آسیا را می‌خواهند و حالا او چه نگاهی به آینده دارد، عنوان کرد: باید خود را تقویت کنیم تا در دوره های بعدی بتوانیم قهرمانی را به دست آوریم.باید امکانات و سازماندهی بهتری داشته باشیم تا بتوانیم خود را قوی تر کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه باشگاه‌های ایران از لحاظ امکاناتی و ساختاری واقعا ضعیف هستند و تیم های دیگر آسیا شرایط بهتری دارند. به همین دلیل باید بیشتر کار کنیم. برای کسب قهرمانی باید زیرساخت های خوبی داشته و از امکانات بهتری برخوردار شویم. باید روی تیم های پایه کار کنیم و باید بپذیریم از این لحاظ قابل مقایسه با تیم های دیگر آسیایی نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تیم ما لیگ برتر را پیش رو دارد و باوجود اینکه ۳-۴ بازی عقب افتاده داریم اما آنجا هم کارمان راحت نیست. پرسپولیس تیمی است که فقط باید ببرد و برای پیروزی مبارزه کند. در لیگ ایران و آسیا کار راحتی نداریم اما برای موفقیت و قهرمان شدن انگیزه های زیادی داریم.

گل محمدی درباره دلیل اصلی پنالتی دادن بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد:  برای رسیدن به قهرمانی در آسیا باید از لحاظ ذهنی خود را قوی کنیم و هم باید در شرایط مسابقه باشید تا بتوان تعویض‌های خوبی انجام داد. این‌ها فاکتورهای مهمی برای بردن بازی است. بچه‌ها مقابل اولسان عملکرد خوبی داشتند اما تمرکز لازم را در این صحنه ها نداشتند. موقعی که گل اول را خوردیم حتی از وقت اضافه هم گذشته بود و داور قطری هم پنالتی گرفت. متاسفانه VAR هم امروز علیه ما بود.

وی ادامه داد: در این چند روز مشکلات زیادی داشتیم و برای اینکه تعویض های بهتری داشته باشیم دست مان خالی بود. بازیکنان تاثیرگذار تیم در این بازی نبودند و این مسائل به پرسپولیس ضربه زد و قدرت تیمی ما را کاهش داد.  امروز اتفاق های بازی سبب شد این مسابقه را واگذار کنیم. در صحنه‌ای هم که داور برای ما به سمت  VAR رفت، تمرکز خوبی روی صحنه نداشت و شاید می توانست به سود ما هم یک پنالتی اعلام کند. من وقتی آن صحنه را از بیرون دیدم، واقعا پنالتی بود. فکر می کنم داور باید دقت بیشتری می کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره نحوه ریکاوری روحی بازیکنان تیمش عنوان کرد: روزهای سختی را در آینده سپری می‌کنیم اما در دنیای فوتبال این اتفاق ها می افتد اما اینکه بخواهیم رفتاری داشته باشیم که رو به پیشرفت نباشد غیرحرفه ای خواهد بود. از لحاظ روحی و بدنی از فردا ریکاوری می‌کنیم. با تیم زیاد کار داریم. مبارزه کردن هنوز ادامه دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*