یک سرنخ تازه درباره قتل مهرجویی کشف شد / آخرین پیام وحیده محمدی برای دخترش

یک سرنخ تازه درباره قتل مهرجویی کشف شد / آخرین پیام وحیده محمدی برای دخترش

پایگاه خبری صدای نفتی ..به نقل از خبرجو۲۴؛ یک سرنخ تازه درباره قتل مهرجویی کشف شد / آخرین پیام وحیده محمدی برای دخترش سر نخ دیگری از پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش؛ آخرین پیامی که وحیده محمدی فرصت نکرد برای دخترش ارسال کند. * داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر ۲۲ مهرماه در ویلای […]

پایگاه خبری صدای نفتی ..به نقل از خبرجو۲۴؛ یک سرنخ تازه درباره قتل مهرجویی کشف شد / آخرین پیام وحیده محمدی برای دخترش

سر نخ دیگری از پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش؛ آخرین پیامی که وحیده محمدی فرصت نکرد برای دخترش ارسال کند.

* داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر ۲۲ مهرماه در ویلای شخصی خود در زیبادشت کرج به قتل رسیدند.

* در کمتر از ۵ روز با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه قاتلان داریوش مهرجویی و همسرش با فعالیت شبانه‌روزی کارگاهان ناجا، قضات و بازپرسین قوه قضاییه شناسایی و بازداشت شدند.

*با تلاش و حضور شبانه‌روزی مسئولان قضایی و ماموران پلیس آگاهی استان البرز حدود ۲۰ مظنون در ارتباط با این پرونده شناسایی و از آن‌ها توسط بازپرس پرونده و کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی استان البرز تحقیق شد. هم‌زمان آثار به‌‍جا مانده در صحنه قتل مرحوم داریوش مهرجویی جهت بررسی به آزمایشگاه تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا ارسال شد. همچنین در بازجویی‌های فنی و تخصصی انجام شده، چند نفر از مظنونان که بازداشت شده بودند، اقاریری در خصوص قتل و نحوه آن داشتند.

* همچنین علاوه بر اقرار متهمان، با تائید و اعلام آزمایشگاه تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا برخی از آثار به‌جا مانده از صحنه قتل از قبیل نمونه خون و بزاق نیز که قبلا جهت بررسی به آزمایشگاه ارسال شده بود، با نمونه خون و بزاق تعدادی از متهمان مطابقت داده شد.

از یکی از متهمان نیز چاقو‌های استفاده شده در قتل، دو عدد گوشی همراه و طلا‌های متعلق به همسرش داریوش مهرجویی کشف شده است.

* یکی دیگر از سرنخ‌های قابل تاملی که در تحقیقات پلیسی و قضایی به دست آمد، مربط به تلفن همراه وحیده محمدی‎‌فر است.

* در روند تحقیقات پرونده، در پی بررسی تلفن همراه خانم محمدی، کارآگاهان با یک پیام ارسال نشده از سوی همسر مرحوم مهرجویی به دخترش مونا مواجه می‌شوند.

* نکته‌ای که در گوشی تلفن همراه همسر داریوش مهرجویی وجود داشت و به کشف حقیقت کمک کرد، پیام ارسال نشده وحیده محمدی فر به دخترش مونا مهرجویی است.
وحیده محمدی‌فر زمانی که قاتلان وارد منزل آن‌ها می‌شوند پیامی با مضمون (کریم اومد تو خونمون تتتتت) را برای دخترش تایپ می‌کند، اما فرصتی برای ارسال آن پیدا نمی‌کند و این پیام در حافظه گوشی وی باقی می‌ماند که پس از کشف تلفن همراه از یکی از متهمان و بازگشایی قفل آن توسط پلیس به دست آمده است.

ا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*